Chleb Wiejski otrzymał certyfikat Doceń polskie

Chleb Wiejski otrzymał certyfikat Doceń polskie

Miło nam poinformować Państwa, iż dnia 23 października 2013 roku, podczas oceny produktów zgłoszonych do dziesiątej certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie", prowadzonej przez Lożę Ekspertów, nasz produkt - CHLEB WIEJSKI, został wyróżniony certyfikatem „Doceń Polskie” oraz otrzymał tytuł TOP PRODUKT. 

Certyfikaty przyznawane są na podstawie oceny produktu, przeprowadzonej przez pięcioosobowy zespół Ekspertów, który ocenia smak, wygląd oraz stosunek jakości produktu do jego ceny. Tylko produkty otrzymujące najwyższe noty otrzymują certyfikat a zdobycie maksymalnej liczby punktów pozwala zyskać także tytuł „TOP PRODUKT”. 

Program „Doceń Polskie”, prowadzony pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ma na celu promocję wysokiej jakości produktów, dostępnych na polskim rynku oraz posiadających "polski akcent". Co to oznacza? Produkty z godłem „Teraz polskie” są wytwarzane z najwyższej jakości rodzimych składników, na podstawie tradycyjnej receptury oraz na terenie naszego kraju. Dla konsumenta jest to wskazówka, że produkt po który sięga cechuje wysoka jakość.

Więcej informacji na temat Programu można znaleźć na stronie internetowej: www.docenpolskie.pl oraz na blogu: www.blog.docenpolskie.pl